Wielkie derby w Mogielnicy!!!

• autor: zodiaksucha, 2014-09-27 09:05

Już w najbliższą niedzielę w Mogielnicy zostanie rozegrany derbowy pojedynek. Miejscowa Mogielanka zmierzy się z Sadownikiem Błędów. Wydaje się, że faworytem do zwycięstwa będą gospodarze.

Wiele wskazuje na to, że niedzielna potyczka będzie wyjątkowa. Stawką są trzy punkty, a mobilizacja obydwu ekip zapewne jest podwójna. Wszak to derby powiatu, a takie pojedynki zawsze są ciekawe. Nie ma wątpliwości, zarówno Mogielanka, jak i Sadownik bardzo dobrze się znają. Wydaje się, że faworytem do zdobycia kompletu „oczek” są gospodarze. Ekipa trenera Marcina Skoniecznego zdobyła więcej punktów od niedzielnego rywala z Błędowa. Na swoim terenie w obecnym sezonie nie przegrała żadnego pojedynku. W tabeli jest znacznie wyżej notowana, ale należy podkreślić, że piłka nożna jest nieprzewidywalna.

Niedzielne spotkanie musi dostarczyć ogromnych emocji. Dla obydwu drużyn będzie ono wyjątkowe. Liga jest ciekawa i przynosi zaskakujące rezultaty. Nie zawsze faworyt wygrywa. Zapewne wielu kibiców zdecyduje się obejrzeć pojedynek Mogielanki z Sadownikiem. Liczymy na znakomite widowisko.

Początek meczu Mogielanka Mogielnica - Sadownik Błędów w niedzielę o godzinie 16.00. Specjalnie dla naszych czytelników postaramy się przygotować relację z tego spotkania.

LKS Pniewy - Zodiak Sucha