Zodiak jedzie zdobyć Grójec!!!

• autor: zodiaksucha, 2014-09-12 16:29

Już w najbliższą niedzielę piłkarze Zodiaka Sucha rozegrają kolejny ligowy mecz w obecnym sezonie. Pojadą do Grójca zmierzyć się z miejscowym TKKF- em. Nie ma wątpliwości, to musi być znakomity pojedynek. Z pewnością obydwie ekipy postarają się dostarczyć ogromnych emocji. Jakie szanse na zwycięstwo ma Zodiak? Liga jest taka, że każdy z każdym może wygrać!

Już w niedzielę w Grójcu dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji. Miejscowy TKKF zagra z Zodiakiem Sucha. Rywal drużyny Tadeusza Łukiewicza jeszcze nie przegrał na swoim terenie. Do tej pory odprawił Orła Gielniów 4:1, oraz Sokoła Przytyk 4:0. Co ciekawe przegrał na wyjeździe z LKS-em Jedlińsk 1:2. W miniony weekend skutecznie rozprawił się z Powałą Taczów ,pokonując go aż 5:1. Także Zodiak imponuje dobrą formą. Na swoim koncie zgromadził już trzy zwycięstwa. Zapewne ma także ogromny apetyt na kolejny komplet punktów. Droga do radomskiej ligi okręgowej prowadzi miedzy innymi przez Grójec. Liczymy, że podopieczni Łukiewicza staną na wysokości zadania.

Wydaje się, że naszą drużynę czeka w niedzielę bardzo trudna przeprawa. TKKF posiada w swoich szeregach wielu znakomitych futbolistów. Mowa choćby o Damianie Karlsie, czy Hubercie Baranowskim. Wiele tej ekipie daje także grający trener, Mariusz Kotański. Z pewnością jego podopieczni mają nadzieję, że uda się wywalczyć upragniony awans. Beniaminek z Grójca skutecznie rywalizuje także w Pucharze Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Awansował już nawet do III rundy.

Zapewne obydwie ekipy zdają sobie sprawę, jak ważny dla nich jest niedzielny bój. Każda strata punktów może mieć ogromne znaczenie odnośnie pozycji w tabeli. W niej jest natomiast niesamowity ścisk. Kilka drużyn ma po dziewięć punktów. Wiele wskazuje na to, że zmagania ligowe w obecnym sezonie będą wyrównane, ale także bardzo nieprzewidywalne. Wydaje się, że tutaj każdy z każdym może wygrać. Czas zatem na ogromne emocje i wspaniałe widowiska.

Początek meczu TKKF Grójec – Zodiak Sucha w niedzielę o godzinie 16.30.

Zodiak Sucha - Orzeł Jedlanka