Wyniki drugiej kolejki

• autor: zodiaksucha, 2014-08-26 09:00

Za nami druga kolejka w drugiej grupie radomskiej A klasy. Kto zachwycił, a kto musiał pogodzić się z porażką? Jedno jest pewne, hitem był pojedynek w Jedlińsku. Niespodziewanie miejscowy GKS pokonał silny TKKF Grójec 2:1. Ogromnych emocji nie zabrakło na pozostałych boiskach.

Wydaje się, że obecny ligowy sezon w drugiej grupie radomskiej A klasy będzie niezwykle ciekawy. Już pierwsze pojedynki pokazały, że poszczególne ekipy postarają się walczyć na całego.

Hitem drugiej kolejki był pojedynek GKS- u Jedlińsk z TKKF-em Grójec. Niespodziewanie to gospodarze zgarnęli komplet punktów. Rywal prowadził 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2.

Póki co pozytywnie zaskakuje SKS Potworów, który wygrał już dwa mecze. Pierwszy raz w obecnym sezonie przegrała Mogielanka Mogielnica. Musiała uznać wyższość Zodiaka Sucha.

Jaka będzie następna kolejka? Czy ktoś pokusi się o niespodziankę? Liczymy, że ogromnych emocji nie zabraknie.

Wyniki drugiej kolejki: Mogielanka Mogielnica - Zodiak Sucha 0:2, GKS Jedlińsk - TKKF Grójec 2:1, Sadownik Błędów - Orzeł Gielniów 6:3, Kraska Jasieniec – Ruszcovia Borkowice 4:1, Powała Taczów - GKS Błotnica 2:2, SKS Potworów - KS Jastrząb 2:1, Sokół Przytyk - Jaguar Wolanów 2:0.

Źródło: inf.własna/RadomSport.pl

Zodiak Sucha - Plon Garbatka Letnisko