Zodiak gra z Mogielanką

• autor: zodiaksucha, 2014-08-24 06:42

Już dziś piłkarze Zodiaka Sucha rozegrają kolejny ligowy mecz w obecnym sezonie. Przed własną publicznością zmierzą się z Mogielanką Mogielnica. Czy pokonają tego rywala? Wydaje się, że emocji nie zabraknie.

Pojedynki Zodiaka z Mogielanką dostarczały emocji. Biorą pod uwagę dotychczasowe mecze obydwu ekip można stwierdzić, że dziś team Tadeusza Łukiewicza powinien sobie poradzić z rywalem z Mogielnicy. Zodiak w większości meczów ogrywał podopiecznych trenera Marcina Skoniecznego. Kiedyś przegrał jednak na wyjeździe 0:1. Gola zdobył wówczas obrońca, Dariusz Namielski. Jak będzie w dniu dzisiejszym? Czy gospodarze zdobędą pierwszy komplet punktów w obecnym sezonie?

O godzinie 16.00 w Suchej Zodiak postara się wywalczyć bardzo ważne i cenne "oczka". Do tej pory nasza drużyna przegrała pojedynek 3:4 z Ruszcovią Borkowice. Dodatkowo w Pucharze Polski była gorsza od GPSZ Głuchów, przegrywając na wyjeździe z B klasowiczem 1:2. Teraz jest doskonały moment, żeby pokazać charakter i postawić krok w kierunku ligi okręgowej. Wydaje się, że dzisiejsza potyczka może nie być łatwa dla Zodiaka.

Mogielanka w swoich szeregach posiada wartościowych futbolistów. Mowa choćby o napastniku Pawle Pajewskim, czy pomocniku Dariuszu Dzióbie. Ekipa Marcina Skoniecznego ma jednak poważne problemy. Podczas meczu pucharowego z KS Warka kontuzji doznało dwóch piłkarzy. Wówczas mogielniczanie przegrali z wyżej notowanym rywalem 1:7. W zmaganiach o ligowe punkty ograli jednak Powałę Taczów 2:0. Zatem udanie rozpoczęli zmagania. Konfrontacja z Zodiakiem będzie dla nich niezwykle ważna. Postarają się pójść za ciosem, a to doda smaczku rywalizacji.

W zespole z Mogielnicy występują zwłaszcza młodzi zawodnicy. Mowa choćby o Ostrowskim, czy Ziębie. To oni są przyszłością tego zespołu. To oni starają się zdobywać gole i prezentować z bardzo dobrej strony. Kto okaże się lepszy? Czy Zodiak podniesie się z kolan? A może Mogielanka sprawi niespodziankę?

Początek meczu Zodiak - Mogielanka o godzinie 16.00.

Zodiak Sucha - GKS Jedlińsk