Czas na Puchar Polski

• autor: zodiaksucha, 2014-08-06 13:34

Już 10 sierpnia zostaną rozegrane mecze I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Do zmagań przystąpi wiele zespołów, które będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Wydaje się, że czekają nas ogromne emocje. Zatem czas na rywalizację, która zapewne będzie niezwykle ciekawa.

Kiedy sponsorem tytularnym Pucharu Polski została firma „Zyko Dróg” zmagania te nabrały kolorytu. Tak też powinno być w najbliższej edycji, kiedy 10 sierpnia odbędą się pojedynki I rundy na szczeblu okręgu radomskiego. Czekamy na ogromne emocje, oraz znakomite widowiska.

Już w I rundzie nie zabraknie interesujących spotkań. Niezwykle ciekawie zapowiadają się konfrontacje ekip z powiatu grójeckiego. Między innymi Mogielanka Mogielnica postara się zaskoczyć wyżej notowany KS Warka. Na udaną przygodę pucharową liczą z pewnością piłkarze Sadownika Błędów. To podopieczni trenera Mariusza Nowaka w poprzedniej edycji zawojowali te rozgrywki. Dotarli aż do półfinału i okrzyknięto ich rewelacją zmagań.

Nie dla wszystkich drużyn los był łaskawy. Może tak powiedzieć choćby ekipa Iskry Zbroszy Dużej, która zagra z solidnym Legionem Głowaczów. Liczymy na to, że poszczególne drużyny dadzą z siebie wszystko. Wierzymy, że najbliższa edycja Pucharu Polski będzie wyjątkowa.

REDAKCJA

KS Błotnica - Zodiak Sucha