Zodiak solidnie pracuje

• autor: zodiaksucha, 2014-07-30 13:17

Piłkarze Zodiaka Sucha trenują podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu ligowego. Póki co przegrywają każdy sparing. Już w najbliższą sobotę zagrają przed własną publicznością z juniorami Broni Radom. W sierpniu natomiast czekają ich zmagania pucharowe, oraz o punkty.

Nie od dziś wiadomo, że okres przygotowawczy do nowego sezonu ligowego ,to czas ciężkiej pracy. Ekipa z Suchej zapewne liczy na to, że po solidnych treningach odegra znaczącą rolę zwłaszcza w rywalizacji z drużynami z drugiej grupy radomskiej A klasy. Atmosfera w szeregach naszego zespołu jest bardzo dobra. Przed nią jeszcze kolejne pojedynki kontrolne. Póki co Zodiak nie ma powodów do zadowolenia.

Podopieczni trenera Tadeusza Łukiewicza podczas obecnego okresu przygotowawczego rozegrali trzy mecze i wszystkie przegrali. Najpierw ulegli LKS- owi Promna 0:3, potem KS-owi Potworów 2:7, oraz w miniony weekend GKS- owi Jedlińsk 1:3. Szkoleniowiec naszego zespołu przekonuje jednak, że wyniki tych konfrontacji, to sprawa drugorzędna. - Dla mnie najważniejsza jest gra - mówi nam Tadeusz Łukiewicz. Jak podkreśla, sparingi należy traktować jako dodatkową jednostkę treningową. Jego podopieczni trenują dwa razy w tygodniu, a bardzo ważne jest testowanie nowych zawodników.

Przed Zodiakiem kolejny mecz kontrolny. Już w najbliższą sobotę zmierzy się on na swoim terenie z juniorami Broni Radom.

REDAKCJA

Oronka Orońsko - Zodiak Sucha