statystyki szczegółowe

Aktualności

GPSZ Głuchów przegrał w Mogielnicy

• autor: zodiaksucha, 2014-07-26 15:00

Pucharowy rywal Zodiaka Sucha, GPSZ Głuchów nie miał dziś powodów do zadowolenia. W meczu sparingowym musiał uznać wyższość Mogielanki Mogielnica, przegrywają z nią aż 1:7. Na tym pojedynku obecny był przedstawiciel naszej redakcji, który obserwował poczynania ekipy z Głuchowa.

GPSZ Głuchów nie miał zbyt wiele do powiedzenia w starciu z nieobliczalną Mogielanką. Ekipa trenera Marcina Skoniecznego w pierwszej połowie dała sobie strzelić gola i to goście prowadzili 1:0. Po przerwie obraz gry bardzo się zmienił, a gospodarze zdominowali rywala z B - klasy. Zdobyli aż siedem goli, prezentując się ze znakomitej strony. Aż trzy gole dla Mogielanki zdobył napastnik, Paweł Pajewski.

Już 10 sierpnia GPSZ Głuchów będzie rywalem Zodiaka Sucha w meczu I rundy Pucharu Polski. Wydaje się, że nasza drużyna nie powinna mieć problemów z awansem do kolejnego etapu. Należy jednak pamiętać, że zmagania te rządzą się swoimi prawami.

Mogielanka Mogielnica - GPSZ Głuchów 7:1 (0:1)