Z Głuchowem w Pucharze Polski

• autor: zodiaksucha, 2014-07-08 14:48

W poniedziałek, 7 lipca odbyło się losowanie I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Zodiak Sucha zmierzy się z B - klasowym Głuchowem. Nie ma wątpliwości, było to znakomite losowanie dla naszej drużyny. Mogliśmy trafić na znacznie trudniejszego przeciwnika. Wydaje się, że pucharowe zmagania dostarczą ogromnych emocji.

Nasz pucharowy rywal występuje w B klasie. Pojedynek I rundy zostanie rozegrany w Głuchowie na jego terenie. To Zodiak jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, ale nie lekceważymy przeciwnika. Zapewne boisko wszystko zweryfikuje, a ekipa z Suchej ma sporą szansę na awans do kolejnego etapu.

W poprzednich zmaganiach Zodiak odpadł w II rundzie. Najpierw wygrał pojedynek walkowerem z Kraską Jasieniec. Potem w Suchej lepszy od naszej drużyny okazał się KS Warka. Teraz liczymy na to, że w Pucharze Polski zajdziemy bardzo daleko. Nie będzie to zapewne łatwe zadanie, ale rozgrywki te rządzą się swoimi prawami.

Już I runda powinna dostarczyć nam ogromnych emocji. Dojdzie w niej zapewne do wielu ciekawych meczów. Zacięta walka odbędzie się zwłaszcza na boiskach radomskiej ligi okręgowej. Ciekawie zapowiadają się także derby powiatu grójeckiego. Sadownik Błędów podejmie wówczas Pilicę Nowe Miasto nad Pilicą, a Mogielanka Mogielnica KS Warka. Już teraz należy zacierać ręce i czekać na początek zmagań.

I runda Pucharu Polski zostanie rozegrana 10 sierpnia.

LKS Promna - Zodiak Sucha